Een hoge plaats
In het evangelie volgens Johannes gaat het heel vaak over een hoge plaats voor Jezus. Dat gaat over Jezus’ plaats bij God in de hemel. Maar het heeft ook iets te maken met zijn dood, straks aan het kruis.
Hier vergelijkt Jezus de hoge plaats die hij straks zal krijgen met een slang die Mozes op een hoge paal zette. Daardoor werd het volk van Israël gered toen ze aangevallen werden door giftige slangen. Als je precies wilt weten hoe het zit met de bronzen slang op de paal, lees dan Numeri 21:7-9 maar eens.
Haal het meeste uit debijbel.nl
Word BIJBEL+ gebruiker en ontvang een Bijbel naar keuze en direct toegang tot: Als BIJBEL+ gebruiker steun je het Nederlands-Vlaams Bijbelgenootschap om wereldwijd mensen te bereiken met de Bijbel.